21. listopadu 2010

♥ NEDĚLNÍ MUFFINKOVÁNÍ ♥


KRÁSNÝ NEDĚLNÍ VEČER DNES JSME S KRISTÝNKOU PEKLY MUFFINKY DO ŠKOLKY SNAD BUDOU DĚTEM CHUTNAT JE TO NÁŠ OBLÍBENÝ RECEPT.JSOU ÚŽASNÉ JDU SI DÁT KAFÍČKO A HNED JEDEN.ZDRAVÍ ADÉLA.

10 komentářů:

 1. Adélko to je zase tak krásné. Ten košíček je jak dělanej pro muffinky. Ještě by to chtělo fotečku Kristýnky kuchařky při pečení:)))ty jsou nejlepší. A ty sáňky...no je na co koukat.
  hezký večer holky

  OdpovědětVymazat
 2. Voňavá krása!!
  Hezké předadventní dny :o)

  OdpovědětVymazat
 3. mnamik mnamik...urcite im budu chutit....:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tééda holky, vy jste šikulky šikovné :-))
  Taky už se těším, až s holkama něco upečeme :-)) Tento víkend jsem měla jaksi ryze pracovní :-( Naštěstí holky zabavily babičky, tak nemám výčitky a zas už mám aspoň "předvánoční úklid" včetně oken a praní sedajdy za sebou, teď už to bude jen dolaďování a konečně snad i to šmuchleníčko a pečeníčko :-)) Přes týden toho moc nestíhám, tak musím s předstihem :-)) Letos snad zahájím advent připravená :-))Snad jsem to nezakřikla :-)
  No a tak šikovnou a hodnou paní učitelku - to těm tvým dětem úplně závidím :-))mufinky voní až sem a GG teda nemá chybu!!!! Krásné fotečky :-))
  Přeju hezký zbytek večera a zítra papapa Bára + Barunka + Johanka

  OdpovědětVymazat
 5. Adélko, zdravím tebe i malou kuchařku. Vaše výtvory voní až sem!
  Pohodový večer, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Hezký večer Adélko, pečení s dcerkou si budu také letos poprvé užívat. Máš krásně napečeno a z fotek sálá zimní atmosféra.
  Přeji hezký příští týden, Jitka

  OdpovědětVymazat
 7. Přímo kouzelné fotečky a určitě výborné mufinky.Přeji krásný den, Jarka

  OdpovědětVymazat
 8. Adélko, muffinky v dózičce GG vypadají úchvatně a voní na dálku, moc hezké fotečky a děti byly určitě taky nadšené....Zdraví Ela

  OdpovědětVymazat
 9. Adélko, krásné fotečky jao vždy a ty muffinky vypadají úúúúúúúúžasně :-)
  Krásný týden
  Kačka

  OdpovědětVymazat
 10. Buonasera Adéla...ti ringrazio per le tue carissime parole...è bello avere qualcuno che ti segue da lonntano e poter venire a fare una passeggiata nel tuo bel blog!!!
  Un abbraccio, *Maristella*.

  OdpovědětVymazat